Dlaczego my?

O firmie

Kompleksowa diagnostyka i nowoczesna aparatura stomatologiczna

Mamy świadomość, że świadczenie usług najwyższej jakości wymaga użycia nowoczesnego sprzętu. Dysponujemy właśnie takimi urządzeniami, którymi są między innymi: unity, autoklawy, skalery, lampy polimeryzacyjne, piaskarki i fizjodyspensery pochodzące od markowych producentów. Przed opracowaniem precyzyjnego planu leczenia wykorzystujemy wszystkie możliwości diagnostyczne, by podjęta terapia była w stu procentach skuteczna.

Do dyspozycji doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści

Nasz zespół przychodni stomatologicznej w Czarnkowie tworzą wyłącznie najlepsi praktycy w poszczególnych specjalizacjach stomatologicznych. Wiemy też, że podstawą do zbudowania zaufania w relacji są odpowiednie standardy komunikacji. Dlatego stawiamy na rzetelność, wsłuchiwanie się w potrzeby pacjenta, a także wyczerpujące wyjaśnianie wszelkich szczegółów leczenia.

Realizacja zabiegów z dbałością o pełny komfort pacjentów

Najwyższe standardy wygody dotyczą nie tylko eliminowania bólu podczas poszczególnych zabiegów w naszym gabinecie. Staramy się, aby każdy pacjent mógł poczuć się maksymalnie komfortowo również w czasie oczekiwania na wizytę i pobytu w klinice z dzieckiem. Dbamy o najmłodszych oraz ich rodziców, którzy mogą liczyć na empatyczne podejście, komunikatywność, a przede wszystkim pełną skuteczność realizowanych zabiegów.

W czym się specjalizujemy?

 • Profilaktyka i higienizacja zębów
 • Ortodoncja
 • Wypełnienia zębów
 • Implantologia
 • Diagnostyka obrazowa
 • Wybielanie zębów
 • Stomatologia dziecięca
 • Sedacja wziewna
 • Periodontologia
 • Protetyka stomatologiczna
 • Chirurgia stomatologiczna
Motivation is easy

Klinika Stomatologiczna w Czarnkowie

Poznaj nas

Nasza specjalistyczna klinika stomatologiczna mieści się w Czarnkowie. Jej założycielem i właścicielem jest doktor Grzegorz Pawłowski. To doświadczony dentysta z wieloloetnim stażem, którego specjalizacjami są między innymi: endodoncja i implantologia. W skład naszego zespołu lekarzy oraz pracowników wchodzą również: lekarze specjaliści wybranych dziedzin stomatologii, technicy, asystenci, higienistki, pracownicy administracji.
W realizacji oferowanych procedur dentystycznych stosujemy wyłącznie nowoczesne technologie, materiały, a także wypełnienia takie jak:
fotopolimeryzacja, skanowanie wewnątrzustne, struktury kompozytowe, laseroterapia, bezstrzykawkowe podawanie znieczulenia, izolacja koferdamem, interwencje w kanale korzeniowym poprzez ednometr.

Czas spędzony w oczekiwaniu na wizytę, a także na konkretnych czynnościach dentystycznych uprzyjemni nowoczesne wyposażenie gabinetu. Nasza klinika oddaje do Państwa dyspozycji: zestawy multimedialne, zaplecze sanitarno-higieniczne, klimatyzowaną i przestronną poczekalnię, wygodne krzesła i stoliki, poczekalnię pacjenta.

W ostatniej z wymienionych stref zainteresowani mogą na przykład zapoznać się z aktualną prasą, folderami tematycznymi. Nasi pracownicy administracyjni służą niezbędnym wsparciem w zakresie: zapisu lub zmiany terminu wizyty, informacji o dostępności danego zabiegu, uzupełniającego przekazu do zaleceń lekarskich, ewentualnych wytycznych przygotowujących do zabiegu.

Niezależnie od charakterystyki czy długości leczenia dbamy o to, by czas oczekiwania na przyjęcie w gabinecie był możliwie najkrótszy. Jeśli z jakichś względów pacjent wymaga zwiększonego zaangażowania ze strony personelu naszej kliniki stomatologicznej, dochowujemy najwyższych standardów takiej usługi. Jeśli tylko poszukujesz stomatologa w Czarnkowie lub okolicach – zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!