DLACZEGO MY ?

expierience
Kompleksowa diagnostyka i nowoczesna aparatura stomatologiczna

Mamy świadomość, że świadczenie usług najwyższej jakości wymaga użycia nowoczesnego sprzętu. Dysponujemy właśnie takimi urządzeniami, którymi są między innymi: unity, autoklawy, skalery, lampy polimeryzacyjne, piaskarki i fizjodyspensery pochodzące od markowych producentów. Przed opracowaniem precyzyjnego planu leczenia wykorzystujemy wszystkie możliwości diagnostyczne, by podjęta terapia była w stu procentach skuteczna. 

quality
Do dyspozycji doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści

Nasz zespół przychodni stomatologicznej w Czarnkowie tworzą wyłącznie najlepsi praktycy w poszczególnych specjalizacjach stomatologicznych. Wiemy też, że podstawą do zbudowania zaufania w relacji są odpowiednie standardy komunikacji. Dlatego stawiamy na rzetelność, wsłuchiwanie się w potrzeby pacjenta, a także wyczerpujące wyjaśnianie wszelkich szczegółów leczenia.  

transport
Realizacja zabiegów z dbałością o pełny komfort pacjentów

Najwyższe standardy wygody dotyczą nie tylko eliminowania bólu podczas poszczególnych zabiegów w naszym gabinecie. Staramy się, aby każdy pacjent mógł poczuć się maksymalnie komfortowo również w czasie oczekiwania na wizytę i pobytu w klinice z dzieckiem. Dbamy o najmłodszych oraz ich rodziców, którzy mogą liczyć na empatyczne podejście, komunikatywność, a przede wszystkim pełną skuteczność realizowanych zabiegów. 

Klinika Stomatologiczna w Czarnkowie

Nasza specjalistyczna klinika stomatologiczna mieści się w Czarnkowie. Jej założycielem i właścicielem jest doktor Grzegorz Pawłowski. To doświadczony dentysta z wieloloetnim stażem, którego specjalizacjami są między innymi: endodoncja, implantologia i analiza mikroskopowa. W skład naszego zespołu lekarzy oraz pracowników wchodzą również: lekarze specjaliści wybranych dziedzin stomatologii, technicy, asystenci, higienistki, pracownicy administracji.
W realizacji oferowanych procedur dentystycznych stosujemy wyłącznie nowoczesne technologie, materiały, a także wypełnienia takie jak:
fotopolimeryzacja, skanowanie wewnątrzustne, struktury kompozytowe, laseroterapia, bezstrzykawkowe podawanie znieczulenia, izolacja koferdamem, interwencje w kanale korzeniowym poprzez ednometr. 
Czas spędzony w oczekiwaniu na wizytę, a także na konkretnych czynnościach dentystycznych uprzyjemni nowoczesne wyposażenie gabinetu. Nasza klinika oddaje do Państwa dyspozycji: zestawy multimedialne, zaplecze sanitarno-higieniczne, klimatyzowaną i przestronną poczekalnię, wygodne krzesła i  stoliki, poczekalnię pacjenta. 
W ostatniej z wymienionych stref zainteresowani mogą na przykład zapoznać się z aktualną prasą, folderami tematycznymi. Nasi pracownicy administracyjni służą niezbędnym wsparciem w zakresie: zapisu lub zmiany terminu wizyty, informacji o dostępności danego zabiegu, uzupełniającego przekazu do zaleceń lekarskich, ewentualnych wytycznych przygotowujących do zabiegu.
Niezależnie od charakterystyki czy długości leczenia dbamy o to, by czas oczekiwania na przyjęcie w gabinecie był możliwie najkrótszy. Jeśli z jakichś względów pacjent wymaga zwiększonego zaangażowania ze strony personelu naszej kliniki stomatologicznej, dochowujemy najwyższych standardów takiej usługi. Jeśli tylko poszukujesz stomatologa w Czarnkowie  lub okolicach - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! 

Profesjonalizm doświadczenie

W naszych gabinetach przyjmują doświadczeni i wykwalifikowani dentyści, którzy służą fachową pomocą zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W przypadku najmłodszych starają się przełamywać niepokój związany z zabiegiem. W swojej praktyce wykorzystują najnowocześniejsze metody zmniejszające odczuwalny ból i wpływające na podniesienie komfortu leczenia. 

team
Dobry gabinet w Twojej okolicy

Klinika znajduje się w Czarnkowie, lecz jesteśmy też do dyspozycji pacjentów z okolic Obornik, Wronek, Piły, Krzyża Wielkopolskiego, Trzcianki, Wielenia oraz pozostałych miejscowości naszego regionu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego gabinetu i umówienia dogodnego terminu wizyty!  

POZNAJ NASZĄ DRUŻYNĘ