O nas

Witamy Państwa w klinice stomatologicznej.

Właściciel kliniki stomatologicznej Twój Stomatolog – Grzegorz Pawłowski jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego (jest jego współzałożycielem – www.endodoncja.pl), Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Implantologii Stomatologicznej oraz Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Mikroskopowej.
Swoje usługi stomatologiczne oferujemy pacjentom z miejscowości Czarnków oraz pobliskich miejscowości takich jak Piła, Trzcianka, Chodzież, Wronki, Wieleń czy też Krzyż Wielkopolski. W idealny sposób rozumiemy potrzeby naszych pacjentów i doskonale wiemy, jak ważny jest dla pacjenta komfort psychiczny oraz fizyczny.
Naszym pacjentom zapewniamy bezbolesne leczenie nowoczesnym sprzętem stomatologicznym. Pacjenci dla naszej kliniki stomatologicznej są najważniejsi, to dla nich używamy wysokiej jakości materiały. Staramy się, aby każdy nasz pacjent zapamiętał wizytę w naszym gabinecie stomatologicznym w miły sposób i z chęcią chciał do nas wrócić.
Opinia naszych klientów jest dla nas kluczowa, dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci polecili nasze usługi dalej – swoim rodzinom i przyjaciołom.
Nasi stomatologowie swoją wiedzę uzyskali kończąc studia dentystyczne oraz skutecznie poszerzają wiedzę na rozmaitych kursach, oraz szkoleniach co idealnie obrazują certyfikaty rozwieszone w naszym gabinecie dentystycznym.
Nasz wykwalifikowany zespół dentystyczny z szacunkiem i uczciwością odpowie na każde pytanie pacjenta, rozwieje wszelkie wątpliwości. Gabinety dentystyczne i poczekalnia w naszej klinice są dostosowane dla naszych pacjentów. Oferujemy także możliwość obejrzenia programu TV lub filmu na DVD podczas oczekiwania na wizytę, które skracamy do absolutnego minimum, ponieważ szanujemy każdego naszego pacjenta. W gabinetach i poczekalni zainstalowana jest klimatyzacja dająca dodatkowy komfort pacjentom naszej kliniki stomatologicznej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług dentystycznych.

Oferujemy Państwu:

  • Leczenie chirurgiczne
  • Leczenie estetyczne
  • Leczenie protetyczne
  • Profilaktyka

Kilka ciekawych faktów…

0 Zadowolonych i polecających Pacjentów
0 Założonych koronek oraz mostów
0 Uzupełnień zębów implantami