Implanty

Strona główna / Implanty

Implanty zębów. Twój uśmiech jeszcze piękniejszy

Wstawienie implantów to podstawa leczenia implantologicznego, które cieszy się coraz większą popularnością wśród naszych pacjentów. Jeśli poszukują Państwo kliniki stomatologicznej, która wypełni braki w uzębieniu wysokiej jakości, trwałymi i wytrzymałymi implantami? Dobrze, że trafili Państwo do nas.

Implanty to jedna z naszych specjalności. Od lat zajmujemy się wstawianiem tak zwanego „sztucznego korzenia” w miejsce brakujących zębów. Implanty dobieramy na podstawie dostarczonego nam zdjęcia, umiejscawiamy w sposób trwały i bezpieczny, a następnie zwieńczamy porcelanową koroną, która doskonale komponuje się z naturalnym uzębieniem i nie sprawia wrażenie inwazyjnej. Z naszych usług korzystają także pacjenci mieszkający w Pile, Trzciance i okolicach.

Kiedy warto zastosować implanty?

Implanty sprawdzą się zarówno w przypadku braku jednego zęba, sporej części uzębienia, jak i całkowitych braków spowodowanych tragicznym wypadkiem. Ze względu na swoją trwałość, dużą wytrzymałość umożliwiają osadzenie na nich mostu lub protezy, więc jeśli zdecydują się Państwo na implanty proponowane przez nasze Centrum, nie muszą się Państwo martwić o problemy w codziennej pielęgnacji zębów.

Bez pantomografii ani rusz

Aby stworzyć dla Państwa doskonałe implanty zębowe, musimy dokładnie poznać Państwa uzębienie, dlatego zanim zaczniemy działać, konieczne jest wykonanie zdjęcia pantomograficznego, ale również tomografii komputerowej, pozwalającej na dokładną ocenę stanu kości oraz zaplanowanie przebiegu całego zabiegu tworzenia i umiejscawiania implantów.